HET TEAM

ADMINISTRATIE

Nina Hanssens
administration@voxluminis.com

COMMUNICATIE
MEDEWERKER

freelance

Hanne Pirlet voor Oomph
hanne@meeroomph.be

Dramaturg

freelance
Isaline Claeys
isaline@voxluminis.com

PRODUCTIEmedewerker

Andreas Heyerick
andreas@voxluminis.com

Algemeen directeur

Tomas Bisschop
tomas@voxluminis.com

PRODUCTIEmedewerker

freelance

*concerttournees in de USA
*concerttournees ism Freiburger Barockorchester

Jan Kullmann
jan@voxluminis.com

Artistiek directeur

Lionel Meunier
lionel.meunier@voxluminis.com


ADMINISTRATIE

Raad van Bestuur
Charles Adriaenssen, voorzitter
Emile Meunier
Eric Ovyn
Lionel Meunier
HOOFDKANTOOR

Musica Luminis vzw
Spaarstraat, 29
1000 Brussel, België
BTW nr. : 0810.405.009
tomas@voxluminis.com
tel: +32(0)498126623

ADMINISTRATIEVE ZETEL

Musica Luminis vzw
Fond de Malonne, 127
5020 Malonne, België
BTW nr. : 0810.405.009
administration@voxluminis.com
tel: +32(0)81451048


VERKOOP & SPREIDING

ALGEMEEN
Vox Luminis

contact: Tomas Bisschop
tomas@voxluminis.com

SPANJE
iMusica

contact: Enrique Rubio
erubio@e-imusica.com

AZIË & OCEANIË
DUITSLAND, OOSTENRIJK, ZWITSERLAND

AUDITIES

Vox Luminis houdt regelmatig audities voor zangers. Houd deze pagina in het oog voor meer informatie.

Voor bijkomende vragen kunt u contact opnemen met auditions@voxluminis.com

copyright 2021 - created by M&n