HET TEAM

Communicatie- & administratiemedewerker

Bart Vande Voorde
bart@voxluminis.com

Dramaturg


Isaline Claeys

isaline@voxluminis.com

ADMINISTRATIE-medewerker

Olivier Berten
administration@voxluminis.com

Algemeen directeur

Tomas Bisschop
tomas@voxluminis.com

Artistiek directeur

Lionel Meunier
lionel.meunier@voxluminis.com

PRODUCTIEmedewerker

Jan Kullmann
jan@voxluminis.com


ADMINISTRATIE

Raad van Bestuur
Charles Adriaenssen, voorzitter
Emile Meunier
Eric Ovyn
Lionel Meunier
Rosita Moeyersoons
HOOFDKANTOOR

Musica Luminis vzw
Spaarstraat, 29
1000 Brussel, België
BTW nr. : 0810.405.009
tomas@voxluminis.com
tel: +32(0)498126623

ADMINISTRATIEVE ZETEL

Musica Luminis vzw
Fond de Malonne, 127
5020 Malonne, België
BTW nr. : 0810.405.009
administration@voxluminis.com
tel: +32(0)81451048


VERKOOP & SPREIDING

ALGEMEEN
Vox Luminis

contact: Tomas Bisschop
tomas@voxluminis.com

SPANJE
iMusica

contact: Enrique Rubio
erubio@e-imusica.com

AZIË & OCEANIË
DUITSLAND, OOSTENRIJK, ZWITSERLAND

AUDITIES

Vox Luminis houdt audities voor zangers op 19, 20 en 21 oktober 2021 in Malonne, België. De audities staan open voor zangers van alle stemtypes die in Europa wonen en ervaring hebben met ensemblezang.

Als je je kandidaat wilt stellen, stuur dan een CV (in pdf-formaat) en een recente opname (bij voorkeur een link – soundcloud/youtube) naar auditions@voxluminis.com 

Gelieve de volgende gegevens te vermelden:
Naam, adres, stemsoort, geboortedatum, voorkeur van datum voor de auditie.

Aanmeldingen dienen vóór 15 september 2021 te zijn verzonden.

Na het beluisteren van alle opnames zal een voorlopige selectie worden gemaakt en de geselecteerde zangers zullen worden uitgenodigd voor de live-audities. Uiterlijk op 1 oktober nemen we persoonlijk contact op met alle kandidaten over het resultaat van deze selectie.

Voor bijkomende vragen kunt u contact opnemen met auditions@voxluminis.com

copyright 2021 - created by M&n